kancelaria prezydenta

kancelaria prezydenta Wiedza Znajomemu będzie ograniczona do jego / jej szczególne doświadczenie. Jego / jej doświadczenie z prawem jest ograniczona do okoliczności jego / jej sprawy i prawa, jak to było w tym czasie. Wszystko się zmienia. Ustawa zmienia. Wszelkie zmiany w faktach zmieni rezultatu lub porady. Ponadto, zmiany w prawie zmieni rady. Twój przyjaciel po prostu brakuje wiedzy i doświadczenia, aby dać dźwięku praktyczne porady prawnej.

Powód # 3-określającą zagadnienia

Im szybciej się z prawnikiem, tym szybciej dowiesz się, co trzeba wiedzieć, aby chronić siebie i swoje dzieci (i interesów własności). Czasami ludzie nie mają pojęcia, jak go o zidentyfikowanie problemów, których potrzebują, aby omówić, nawet jeśli separacja jest polubowne jeden i strony przewidujemy "przyjaznego rozwodu." Dobry, doświadczony adwokat rozwód może pomóc w identyfikacji problemów, których potrzebujesz, aby omówić ze swoim współmałżonkiem osiągnięcia kompleksowego porozumienia i globalnego porozumienia. Przez lata nie było wiele razy, gdy byliśmy w stanie wskazać obszary ich klientów początkowo pominąć i zagadnień, które powinny zostać włączone do ich rozmów ugodowych, takich jak ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotnego i potrzeb edukacyjnych dziecka.

kancelaria prezydenta

Powód # 4 Aby udostępnić lub nie dzielić?

Mój małżonek ma już adwokata. Czy naprawdę muszę dostać jeden też? Nie można tego samego prawnika reprezentują nas obu? Odpowiedź brzmi: nie, raczej nie. 30 lat temu, kiedy po raz pierwszy rozpoczął praktykę adwokacką, było surowo zabronione dla prawnika do reprezentowania obie strony do rozwodu, nie ważne jak "przyjazne" to było. Istnieją pewne sytuacje, w których ograniczone podwójna reprezentacja może być dozwolone, pod warunkiem, że jest pełne ujawnienie potencjalnych konfliktów interesów oraz zrzeczenie się konflikty z świadomej zgody przez obie strony.

Artykuł dzięki: